NCH jaunizveidotais nekustamā īpašuma fonds iegādājas pirmo objektu

Noliktavu komplekss Buļļu un Kleistu ielas krustojumā atrodas uz 2 ha zemes īpašuma ar paplašināšanās iespēju nākotnē un tā sastāvā ir noliktavu un biroju ēkas ar kopējo platību gandrīz 6000 kv.m. Objekts atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no Rīgas apvedceļa un Starptautiskās lidostas “Rīga”, blīvi apdzīvotā priekšpilsētā.

 

Tādējādi “NCH Baltics Opportunity Fund I AIF” uzsāk ieguldījumus industriālajos un loģistikas īpašumos lielākajās Baltijas valstu pilsētās. Fonda  mērķa objekti ir B un C līmeņa industriālie un loģistikas īpašumi Baltijas reģiona lielākajās pilsētās.

 

“Mēs koncentrējamies uz industriāliem un loģistikas objektiem, kuriem nepieciešamas investīcijas, lai tos paceltu jaunā ilgtspējas standartu līmenī, samazinātu CO2 emisiju. Mūsu mērķis ir ieguldīt līdz 80 miljoniem eiro nākamo piecu gadu laikā,” atklāj fonda pārvaldnieka “NCH Baltics AIFP” valdes priekšsēdētājs Kārlis Cerbulis.  

 

Fonda sākotnējo kapitālu ieguldījuši NCH un tās Latvijas menedžmenta pārstāvji. Fonda pārvaldnieks “NCH Baltics AIFP” 2021. gada 13.jūlijā reģistrēts Finanšu un kapitāla tirgus komisijā kā alternatīvo ieguldījumu fonda pārvaldnieks.

 

ASV bāzētās NCH investīciju fondu grupas uzņēmumi attīsta nekustamo īpašumu projektus tādās Austrumeiropas valstīs kā Bulgārija, Latvija, Moldova, Rumānija, Grieķija, Albānija un Ukraina.

 

 

Papildus informācija:

Ralfs Jansons

“NCH Baltics AIFP” valdes loceklis

ralfs.jansons@nchbaltics.lv | +37129414043   

 

https://www.nchbaltics.eu/lv/