Līdz 4.janvārim gaidām balsojumus par “Gada investors ’17” nominantiem

Līdz 4.janvārim gaidām balsojumus par “Gada investors ’17” nominantiem

13.decembrī noslēdzās pretendentu izvirzīšana apbalvojumam “Gada investors ’17”. Balvai izvirzītie nominanti publiski tiks paziņoti nākamā gada 4.janvārī.

Līdz tam LVCA un LatBAN biedri  aicināti balsot par apbalvojumam izvirzītajiem nominantiem. Balsošana tiks noslēgta 4.janvārī plkst 23:59.

Balsojuma rezultāti tiks paziņoti svinīgā “Gada investors ’17” apbalvošanas ceremonijā 2018. gada 18. janvārī plkst. 17.00 “Altum” konferenču zālē, Doma laukumā 4, Rīgā.

Juridisko personu investori un konsultanti tiks apbalvoti četrās kategorijās – “Gada investīcija”, “Gada pārdošana”, tāpat apbalvojumus saņems “Gada finanšu konsultants” un “Gada juridiskais konsultants”. Balvu ieguvējus juridisko personu kategorijā noteiks LVCA biedru balsojuma rezultāti.

Privātā sektora investori tiks apbalvoti trīs nominācijās: “Gada investīcija" par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, "Gada ienesīgākā investīcija” – ienesīgākā investīcija pēc investīcijas atdeves koeficienta un absolūtos skaitļos no projekta nopelnītās summas. Apbalvojumu "Gada videi draudzīgākā investīcija” saņems apjomīgākā investīcija ar pozitīvāko ietekmi uz vidi. Privātā sektora balvu ieguvējus noteiks LatBAN biedru balsojums.

“Gada nozares atbalstītāja” statuss gan juridisko, gan privāto personu kategorijā tiks noteiks ar LVCA un LatBAN valdes lēmumu. 

Par balvu "Gada investors”

“Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijas” (LVCA) un privāto investoru biedrības "Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” (LatBAN) kopīgi īstenotās iniciatīvas “Gada investors” mērķis ir veicināt investīciju nozares attīstību Latvijā, paplašinot investoru tīklu. Apzinot un popularizējot gada veiksmīgākās investīcijas, organizatori vēlas vērst uzmanību uz investoru būtisko lomu biznesa projektu izaugsmē.

Pērn apbalvojumu "Gada investīcija" juridisko personu sektorā saņēma fondu vadības uzņēmums "ZGI Capital" par investīciju mobilo maksājumu pakalpojumu uzņēmumā "Mobilly". Privāto personu investoru sektorā par gada investīciju noteikts Anatolija Prohorova ieguldījums mūzikas un skaņas tehnoloģiju uzņēmumā "Sonarworks". A. Prohorovs saņēmis arī apbalvojumu "Gada nozares atbalstītājs" juridisko personu sektorā. Ar pilnu 2016. un 2015. gada laureātu sarakstu un apbalvošanas video apskatiem iespējams iepazīties šeit.