Izsludināta pieteikšanās apbalvojumam “Gada investors 2022”

Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN) un Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācija (LVCA) izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Gada investors 2022” par aizvadītā gada nozīmīgākajām investīcijām Latvijā. Apbalvojumam līdz 4.martam var pieteikt investīcijas, ko veikuši privātie investori (komerceņģeļi), juridiskie un institucionālie investori, kā arī finanšu un juridiskos konsultantus par šo darījumu konsultēšanu.

Šogad kandidātus “Gada investors” balvai varēs virzīt kopumā septiņām nominācijām. Īpaši jāatzīmē šī gada jaunums - “Gada ilgstpējas balva” par jauna vai esoša projekta attīstību ilgtspējas virzienā u.c. ilgtspējas aspektus veicinošām lietām.


Balvai „Gada investors” privāto personu investīciju sektorā izsludinātās nominācijas:

- Gada biznesa eņģelis;
- Gada labākā sindicētā investīcija;

Pieteikumus var iesniegt no 2023.gada 20.februāra līdz 4.martam (ieskaitot).
Pieteikumi šai balvai iesniedzami, sūtot elektroniski uz e-pastu: info@latban.lv vai aizpildot elektronisko pieteikumu formu https://ej.uz/Gadainvestors2022. Uzvarētājus noteiks LatBAN
biedru balsojums.


Juridisko un institucionālo investoru sektorā izsludinātās nominācijas:

- Gada investīcija;
- Gada pārdošana;
- Gada finanšu konsultants;
- Gada juridiskais konsultants;
- Gada ilgtspējas balva (jaunums!)

Pieteikumus var iesniegt no 2023.gada 20.februāra līdz 4.martam (ieskaitot).

Pieteikumi iesniedzami, sūtot elektroniski uz e-pastu: info@lvca.lv vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu, kas vienlaikus ar aicinājumu iesniegt pieteikumus tiek nosūtīta LVCA
biedriem. Pretendentus juridisko un institucionālo investoru sektorā balvas saņemšanai var izvirzīt LVCA biedrs.


Saraksts ar pretendentiem tiks nodots LVCA un LatBAN biedriem, kuru balsojums noteiks uzvarētājus, kas tiks paziņoti svinīgajā ceremonijā 30.martā.
“Gada Investors 2022” apbalvošanas ceremonija notiks 30.martā no plkst. 19:00 līdz 22:00 Grand Hotel Kempinski Grand Ballroom. Nolikumu par “Gada investors 2022” var apskatīt šeit. Tajā ir aprakstīta detalizēta informācija par pasākumu un investīciju izvirzīšanas un izvērtēšanas kārtību. “Gada Investors” ir kopīga Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijas (LVCA) un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (LatBAN) iniciatīva, kas dibināta 2015.gadā. Tās mērķis ir veicināt informācijas un zināšanu izplatīšanos par Latvijas biznesa eņģeļu un privātā un iespējkapitāla fondu industriju, godinot investorus, konsultantus un nozares atbalstītājus, kuri snieguši būtisku ieguldījumu nozares un kopumā Latvijas investīciju vides attīstībā. Vairāk informācijas: www.gadainvestors.lv.
Biļešu iegāde uz pasākumu pieejama šeit.
"Gada investors 2022" tiek rīkots sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM un līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda resursiem. Pasākumu atbalsta LINEARIS Translations.