Aicinām pieteikties apbalvojumam “Gada Investors ’18”

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācija (LVCA) un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN) aicina pieteikt investorus un darījumus apkalpojošos konsultantus apbalvojumam “Gada Investors ’18”.

 

Apbalvojums “Gada Investors” tiks pasniegta jau ceturto reizi. LVCA un LatBAN kopīgi īstenotās iniciatīvas “Gada Investors” mērķis ir godināt investorus un darījumu konsultantus, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Latvijas investīciju vides un uzņēmējdarbības attīstībā. Apzinot un popularizējot veiksmīgākās pašmāju investīcijas, organizatori vēlas vērst uzmanību uz investoru nozīmi un radīt platformu zināšanu apmaiņai starp tiem.

 

Balvai līdz 13.decembrim var tikt pieteikts ikviens jaunuzņēmumos vai riska un privātā kapitālā investējošs Latvijas investors, kā arī darījumus pavadošie konsultanti.

 

Privātā sektora investori var tikt pieteikti apbalvojumam nominācijās: “Gada investīcija" par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija" - ienesīgākā investīcija pēc investīcijas atdeves koeficienta un absolūtos skaitļos no projekta nopelnītās summas un “Gada videi draudzīgākā investīcija” par apjomīgāko investīciju ar pozitīvāko ietekmi uz vidi.

 

Savukārt juridiskā sektora investori un konsultanti tiks apbalvoti četrās kategorijās: "Gada investīcija", "Gada pārdošana","Gada finanšu konsultants" un "Gada juridiskais konsultants".

 

Tiks godināti arī “Gada nozares atbalstītāji" par ilgtspējīgu ieguldījumu nozares attīstībā. Šī apbalvojuma uzvarētājus noteiks LatBAN un LVCA valdes.

 

Balvas “Gada investors ’18” apbalvošanas ceremonija notiks 2019. gada 17. janvārī plkst. 17:00 Rīgā, “Altum” konferenču zālē, Doma laukumā 4.

Industrijas labāko nominēšanu atbalsta SEB banka un ALTUM.

 

Plašāka informācija par balvu “Gada investors ’18”, konkursa nolikums un pieteikšanās kārtība pieejama interneta vietnē: http://www.gadainvestors.lv.

 

Pērn balvu “Gada investīcija" privāto investoru sektorā saņēma 39 investoru apvienība par ieguldījumu pensiju pārvaldes sabiedrībā "INDEXO". Juridisko un institucionālo investoru vidū par 2017. gada investīciju tika atzīts starptautiskās privātā kapitāla investīciju kompānijas "Providence Equity Partners" darījums – Zviedrijas mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) raidorganizāciju biznesa Baltijas valstīs iegāde.

 

 

Papildu informācija:

Anita Matisone

LVCA izpilddirektore

E-pasts: anita@lvca.lv 

www.gadainvestors.lv