Izstāde "Mūsu uzņēmumi veido nākotni"

Orgānu analogi uz čipa? Robotizētas inspekcijas vēja turbīnu apkopei? Nano pārklājums? Šie ir daži piemēri no izstādes. Ar visiem izstādes dalībniekiem - jaunuzņēmumiem var iepazīties arī digitālajā vidē – šeit.

 

Izstādes mērķis ir veicināt sapratni plašākā sabiedrībā par jaunuzņēmumiem Latvijā un to finansēšanai piemēroto finansējumu – iespējkapitālu. Mūsu vēlme ir, “ka teju ikviens varēs nosaukt vismaz trīs jaunuzņēmumus, ar kuriem lepoties, kuri veido Latvijas nākotni, lai mēs būtu pārtikusi valsts, kurai citi grib līdzināties”, izstādes atklāšanā teica LVCA valdes loceklis Matīss Neimanis.

 

Izstādi tās pirmās eksponēšanas vietā Finanšu ministrijā atklāja Finanšu ministrs Arvils Ašeradens un Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš un valdes locekle Ieva Jansone-Buka.  ik pēc 2 nedēļām to plānots pārvietot uz citu vietu. Nākamā pietura - Rīgas Tehniskā universitāte.


LVCA ir ļoti pateicīga ALTUM par atbalstu izstādes tapšanā un it sevišķi ALTUM Mārketinga komandai  (Kristians Pudāns, Agnese Laizāne, Sandra Eglīte) un Ieva Jāgere. Milzīgs paldies arī LVCA fondiem, kuru portfeļuzņēmumu stāsti veicinās sabiedrības izpratni par jaunuzņēmumiem un iespējkapitālu.

 

Vairāk informāciju par izstādi un tās pārvietošanas maršrutu – info@lvca.lv.