Izsludināta pieteikšanās apbalvojumam “Gada investors 2020”

 

Privāto investoru jeb biznesa eņģeļu kategorijā apbalvojumi par 2020. gadā sasniegto tiks pasniegti  nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija” par ienesīgāko investīciju pēc investīcijas atdeves koeficienta un absolūtos skaitļos no projekta nopelnītās summas un “Gada videi draudzīgākā investīcija” par apjomīgāko investīciju ar pozitīvāko ietekmi uz vidi. Kandidātus izvirzīt aicināti gan investori un uzņēmēji, gan arī privātpersonas.  

““Gada investors” ir tradīcija, kas jau sešus gadus vieno Latvijas investīciju nozari. Aizvadītais gads ir bijis liels izaicinājums, un tāpēc ir īpaši svarīgi izcelt sasniegumus un projektus, kas šajā laikā ir attīstīti. Privāto investoru ieguldījums, zināšanas un ievērojamā pieredze arī krīzē ļāvusi saskatīt jaunas iespējas un potenciālos biznesa attīstības virzienus. Ir pamats lepoties ar sasniegto, tāpēc aicinām ikvienu privāto investoru piedalīties iniciatīvā “Gada investors 2020” un apliecināt Latvijas uzņēmēju varēšanu,” stāsta Juris Birznieks, LatBAN valdes priekšsēdētājs. 

Investīciju fondu un korporatīvo investoru sektora investori un konsultanti var pretendēt uz balvām nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un nākotnes prognozi, “Gada pārdošana” par darījuma apjomu, rezultātu un ietekmi uz izaugsmes kapitāla nozares attīstību, “Gada finanšu konsultants” un “Gada juridiskais konsultants” par sniegto konsultāciju apjomu, rezultātu un nozīmi. Pretendentus šajās kategorijās var pieteikt LVCA biedri. 

LVCA valdes priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa: “Neskatoties uz to, cik sarežģīts ir bijis 2020. gads, ekonomika attīstās, fondi turpina investēt un ir daudz izcilu un aizraujošu uzņēmumu izaugsmes stāstu. Latvijas tirgū ir jaudīgas biznesa idejas, ko ceram redzēt arī apbalvojuma “Gada investors 2020” laureātu vidū.”

Gan privāto, gan izaugsmes kapitāla investīciju sektorā tiks godināti arī “Gada nozares atbalstītāji” par ilgtspējīgu ieguldījumu nozares attīstībā. Uzvarētājus šajā kategorijā noteiks LVCA un LatBAN valdes, ņemot vērā 2020. gadā saņemto atbalstu un sadarbības apjomu.  

Pieteikumus “Gada investors 2020” nominācijām iespējams iesniegt līdz šī gada 18. janvārim (ieskaitot). Plašāka informācija, konkursa nolikums un pieteikšanās kārtība pieejama apbalvojuma tīmekļa vietnē.  

“Gada investors 2020” tiešsaistes apbalvošanas ceremonija un investīciju nozares ekspertu paneļdiskusija par riska kapitāla iespējām Latvijas uzņēmumu izaugsmei notiks 2021. gada 11. februārī plkst. 16.00. 

 

Iniciatīvu “Gada investors 2020” atbalsta AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”.  

 

Papildu informācija:

Agnese Ruberte

“Gada investors 2020”

komunikācijas konsultante

M. 29337759, e.: agnese@fauna.agency