FlyCap iegulda EUR 250,000 SIA Tapcore

Tāpat kā tas notiek ar filmām, kuras cilvēki piratizē un kuras var lejupielādēt no interneta, par upuri ir krituši arī daudzi mobilo aplikāciju izstrādātāji, it īpaši mobilās spēles, kuras pirāti nozog no Google Play veikala un cilvēki tās var lejupielādēt dažādās interneta vietnēs.  Pirāti uzlauž aplikāciju kodu un tad lietotājiem nav jāmaksā, kā rezultātā spēļu izstrādātājiem iet secen potenciālie ieņēmumi.

“Tapcore” risina šo problēmu interesantā veidā, sadarbojoties ar šiem izstrādātājiem un ieliekot speciālu kodu viņu izstrādātajās aplikācijās. Kad šīs aplikācijas tiek nozagtas, tad tās lietotājiem tiek rādītas reklāmas, kas nāk no visdažādākajiem reklāmdevējiem. Šīs reklāmas ir profesionāli un glīti noformētas un neparādās pārāk bieži, lai nekaitinātu lietotāju. Turklāt reklāmas rādās ne tikai lietojot to aplikāciju, bet arī ārpus tās lietojot citas telefona vietnes. “Tapcore” ģenerē ieņēmumus no reklāmdevējiem.

Jānis Skutelis, FlyCap partneris, stāsta: “Ļoti ātri, jau pēc pirmās tikšanās ar dibinātāju, es sapratu, ka šis projekts ir ļoti interesants, jo: 1) Risina akūto pirātisma problēmu, 2) Dibinātājs Stefans ir ar veiksmīgu iepriekšējo pieredzi spēļu nozarē un lieliski orientējas nozarē, 3) Uzņēmums jau ģenerēja ieņēmumus un patiesi darbojas globālā arēnā vairākās pasaules valstīs.”

FlyCap investīcija tiks ieguldīta produkta uzlabošanā un komandas stiprināšanā. Uzņēmuma ikmēneša ieņēmumi kopš investīcijas jau ir trīskāršojušies.

Stefans Keišs, Tapcore dibinātājs, stāsta: “Mēs izvēlējāmies strādāt ar FlyCap, jo viņi bija ļoti ātri un konstruktīvi pārrunu novešanā līdz darījumam, kas notika aptuveni 2 mēnešu laikā, kā arī FlyCap jau bija investīciju pieredze IT sektorā, kas nozīmē, ka fonda komanda saprot šīs nozares īpatnības un tad ir vieglāk sastrādāties. Tagad pēc darījuma mēs arī redzam, ka FlyCap ienākšana rada lielāku interesi un pārliecību arī no citiem investoriem.”

 

Kontakti

Stefans Keišs, sk@tapcore.com , Tapcore.com

Jānis Skutelis, FlyCap”: 26 322 009, Janis.Skutelis@flycap.lv, flycap.lv

Kristīne Grauziņa, “Altum”: 67 774 161, Kristine.Grauzina@altum.lv, www.altum.lv