ALTUM un LVCA apvienos spēkus ekonomikas un iespējkapitāla aktualitāšu raidierakstā Mediāna

ALTUM un LVCA apvienos spēkus ekonomikas un iespējkapitāla aktualitāšu raidierakstā Mediāna.

Turpinot jau iepriekšējā gadā aizsākto iniciatīvu par uzņēmēju un jaunuzņēmēju informēšanu par iespējkapitāla finansējumu un tā sniegtajām iespējām, šogad uzsākam sadarbību ar raidierakstu Mediāna, kuras režisors un vadītājs ir Kristaps Petersons.

Raidieraksts Mediāna, intervējot sabiedrībā novērtētus viedokļu līderus, sniedz ieskatu ekonomikas un finanšu aktualitātēs ekonomiski aktīvai auditorijai kā lēmumu pieņēmējiem, tā profesionāļiem un entuziastiem.

Sešās Mediānas epizodēs ar nozares profesionāļiem runāsim par to, kā iespējkapitāla sniegtās iespējas izmantojuši mūsu Baltijas kaimiņi un kādu pienesumu tas dod valsts attīstībā. Tāpat iepazīstināsim ar iespējkapitāla veidiem, palīdzēsim saprast, ko iespējkapitāla finansējuma
piesaiste nozīmē uzņēmējam un kāds ir pieejamais iespējkapitāla finansējums Latvijā.

Epizodi, kurā tai skaitā par iespējkapitālu stāsta LVCA valdes loceklis Edgars Pīgoznis, iespējams noklausīties šeit - https://lnkd.in/eRnmFKsd - sākot no 22.minūtes.

Aicinām sūtīt ierosinājumus un jautājumus kvalitatīvam saturam. Kontakti: Anita Matisone, LVCA izpilddirektore (anita@lvca.lv), Ilona Skribiņa, ALTUM Iespējkapitāla investīciju nodaļas vadītāja (ilona.skribina@altum.lv).